8 tipp a YouTube-csatornád elindításához és bővítéséhez a Scratchból

Tehát mindannyian szeretnénk növelni befolyásunkat a Youtube-on, de mit fogsz csinálni, ha null előfizetővel kezdik a nullát?

Ez lehet egy közös kérdés, amely mindannyiunk gondolatában felmerül, de ritkán törekszünk megoldani a beépített kérdéseinket!

Mindig szerettem volna elindítani a saját Youtube-csatornámat, de annyira haboztam, amikor ezt gondoltam, milyen eredmények lesznek, az előfizetők, az órák száma és még sok más zavart mindig gátoltak.

De az életben mindig eljön az idő, amikor annyira szenvedélyesen kezeli céljait, és legyőzi az akadályokat, és pontosan sztrájkol, és így történt velem!

Minden küzdelmem során sok olyan kérdéssel és befolyásos tippekkel találkoztam, amelyek nagyban befolyásolták utamat, és szeretném megosztani veled, hogyan lehetne egy nagyon befolyásos és jövedelmező youtube csatornát idén létrehozni!

Ezekből a tippekből és trükkökből megtanul néhány bevált stratégiát és a jelenlegi bevált gyakorlatokat előfizetői növekedéséhez és passzív jövedelem létrehozásához a Youtube-on.

1. Csak indítsa el

A nullától kezdve kissé ideges lehet, és gondolkodhat azon eredmények mellett, amelyeket azután generál, és sok kérdés felmerülhet a fejedben, de annyira fontos, hogy ne várjon meg minden választ.

Tehát kezdje el, mielőtt készen állna!

Először is, rendelkeznie kell valaminel, amely miatt az emberek jobban feliratkoznak téged, másodszor pedig meg kell tanulnia, hogy mi kell ahhoz, hogy szemet gyönyörködtető és lenyűgöző tartalmat készítsen, amely arra készteti az embereket, hogy az Ön csatornájához jussanak, amikor a YouTube-ot nézik.

Mindig emlékezz arra, hogy az első videóid mindig a legrosszabb videók lesznek, ezért ne aggódj miatta. Csak induljon, és töltse le első videóját a lehető leghamarabb, és készítsen ránk!

2. Ossza meg a tartalmat / csatorna

Mondja el az embereknek a csatornádat, és kérje őket, hogy vegyenek részt a készített tartalommal. Lehetnek a barátok, a család vagy az osztálytársak, és a legjobbak támogatói lesznek, amikor csak elkezdtél!

Van néhány száz barátom a Facebookon, az Instagramon stb., És te is megteheted. Ők a tökéletes emberek ahhoz, hogy előfizetői legyenek, amikor csak kezdtél, de mindig emlékezz arra, hogy soha ne tedd senkinek a SPAM-ot;)

Lehet, hogy nem minden barátja és rokonja érdekli a megosztott dolgokat, de mindig gondolja át a hálózattal való indításra.

Ön is megoszthatja csatornád linkét Instagram Instagram-on vagy a közösségi médiában megjelenő üzenetben.

Ami kifejezetten az a szándéka, hogy tudatja a világnak, hogy tartalmat készít a Youtube-on, tehát tegyen szenvedélyt a látása körül, és mondja el az embereket róla.

3. Fókuszban egy szélesebb kör

Ez egy nagyon fontos dolog, amelyet meg kell értenie, hogy az összpontosított niche sokkal erősebb, mint az általános tartalom bemutatása.

A valóság az, hogy ha mindenkivel megpróbál elérni, akkor senkit sem fog elérni! Tehát amikor konkréttá válsz, itt áll a hatalom!

Sok csatornát csináltam már korábban, és befejeztem őket, mert nem összpontosítottam egyetlen rést, inkább vonzottam magam a trendre, és tartalmaim többnyire általánosak voltak.

Tehát először el kell döntenie, ki akar lenni a célközönség, és mi érdekli őket?

Például, ha van kertészeti csatornád, akkor a kertészkedés iránt érdeklődő emberek elérik a csatornát, és azok, akik nem hajlandók rá, valami mást keresnek, de ez rendben van.

4. Időben történő frissítés

Ne habozzon valami kicsi elindításával.

Néhány idő van ahhoz, hogy nagyszerű legyen! Légy türelmes az utazás során

Mindig próbáljon nagyon gyakran saját fejlesztésű visszajelzést kapni, amely segít frissíteni tartalmát időben.

Mindig megpróbálok kihúzni egy darab papírt, és válaszokat írni ezekre a kérdésekre.

"Miért érdekli az embereket az én tartalmaim, és milyen értékű ez egy adott közönség számára?"

És azt is tanácsolom, hogy mindig próbálja meg kitalálni a válaszokat ezekre a kérdésekre, és ez valóban segít abban, hogy hozzáadott értéket adjon a tartalomhoz, majd ennek megfelelően frissítse.

5. ENGAGE

Az is fontosabb, mert nem a feltöltött videóról szól. Ezt csinálsz egy videó feltöltése után, vagy esetleg a feltöltés előtt vagy alatt.

A gyakorláshoz mások más videóinak vagy közösségi média platformjainak elérése, amelyekben az emberek érdeklődnek az Ön típusú tartalmak iránt, és ott kommentálnak, válaszolnak kérdésekre, és meghívják az embereket a videóidakra.

Ne csak egyenesen kérjen előfizetést, hanem hozzáadott értéket adjon az emberek életéhez.

Ne lépjen az emberek csatornájába, és kérjen SUB-tól SUB-t, és ne támogassa túlzottan a csatornáját.

Szánjon egy kis időre ezt. Ez nem csak a napi 5 perc kérdése. A YouTube-on olyan korai emberek, akik áttörést hajtottak végre, minden második másodpercre számítanak. Időt fektettek csatornáik felépítésére, egy előfizetőre, egy időben.

6. Fókuszban az alapok

Ez emlékeztet egy Michael Jordan idézetre,

„Összpontosítson az alapokra, és minden, amit csinálsz, szintje emelkedik”

Ez az árajánlat alkalmazható minden iparágban és feltétlenül a Youtube-on is!

Csak annyit kell tennie, hogy az alapvető dolgokra összpontosít, jó címmel rendelkezik, jó miniatűrre összpontosít, címkézi a videóit, hogy azok jobban felfedezhetők legyenek. Minden YouTube sikertörténetét mindig az alapokkal kezdték.

És ha nem tudnak az ehhez rendelkezésre álló forrásokról, akkor még sok mindent meg kell tanulni, sőt a YouTube összeállította az „Alkotói Akadémia” vagy az „A Teremtő Playbook” -ot.

Tanulja meg az alapokat, tanulmányozza az alapokat, és ne csak tanulmányozza őket, hanem próbálja meg elsajátítani őket!

7. A TARTALOM KIRÁLY

Tudod, az egyik első dolog, amit el tudok mondani neked az előfizetők számára, az, hogy hozzáadott értéket teremtsen valaki életében!

A videód nevet nekünk? Válaszol egy kérdésre? Megoldja a problémát? Mit csinál valaki életében?

Ha meg tudod válaszolni, és így történik a tartalomban, akkor jó úton vagy, és a nap végén a siker a YouTube-on következetes, stratégiai, minőségi tartalomhoz vezet.

Az egyik legnagyobb tipp, mielőtt megnyomnád a rekordot, végezzen kutatást és készítsen előkészületeket. Töltsön el egy kis időt videoötletek keresésére, keressen olyan kulturális témákat, amelyek a kultúrában trendjei vannak, majd tervezze meg videóit, ez javítja a tartalom erősségét.

8. FENNTARTHATÓSÁG

Végül nem tudom elegendően hangsúlyozni a következetességet!

Annyira fontos, hogy hosszú távon elkötelezzük magunkat a következetesség mellett. Azt javasolnám, hogy egy videót hetente készítsen, és egy heti szünet miatt sok mindent megtanul a feltöltésekből, és az idő múlásával rájössz és megfigyelhetsz az eredményeket, megtanulod a működő stratégiákat, megtanulod a taktikákat, amelyek vonzza az embereket a videóidba, figyelemmel a tartalomra és végül feliratkozásra!

KÖVETKEZTETÉS

Tudom, hogy a harc valódi, és srácok, talán akad néhány akadályt, néhány kihívást, és azt kérdezik magadtól, hogy miért nem az emberek nézik a videóimat és feliratkoznak a csatornámra, és miért nem az egyik legnagyobb oka az, hogy valószínűleg nem követve ezeket a bevált gyakorlatokat. Lehet, hogy tartalma nem érdekes, nem elég vonzó, nem ad hozzáadott értéket valakinek az életében.

Kérdezd meg magadtól, hogy milyen csatornákat nézel, miért nézi ezeket a csatornákat, miért iratkozz fel valakinek. Ezeket a kérdéseket önnek kell feltennie saját tartalma iránt, mert ha nem, akkor valószínűleg több száz videót küld fel, nem kapja meg az előfizetőket, és azon gondolkodik, miért nem!

A nap végén ne feledje, hogy légy türelmes, mert a nagy dolgok időt vesz igénybe, és a nagy dolgok sok munkát igényelnek.

Gyorsítsd magad ... ... légy türelmes ... ... tartsd tovább a tanulást, és töltsd tovább a feltöltést, és végül növekedni fogsz!

Ezek a tippek és trükkök saját tapasztalataim eredményei, amikor utazásom során problémákkal szembesültem.

Ha a különböző tapasztalatokon esett át, és befolyásosabb tippeket oszthat meg velem és a közösségemmel, kérjük, lépjen tovább!

Mindannyian szívesen elolvasnánk javaslatait és tanácsait :)