5 Írásbeli problémák és azok megoldása

Mindannyian ott voltunk. Bízz bennem. De manapság mindent meg lehet oldani csupán egy gombnyomással a billentyűzeten.

Gyakorlat teszi a mestert

Az írás, akárcsak a festés, gyakorlatias képesség. Sokan nem veszik észre ezt, de ha csak azt nézi, amit néhány évvel ezelőtt írtál, és összehasonlítja azt a legújabb írásaival, akkor hatalmas különbséget fog észrevenni.

Nem sokat kell tennie az íráskészség fejlesztése érdekében, hanem még többet írni. Ez olyan, mint a testmozgás - minél többet használja a testét, annál jobb eredményeket fog elérni.

SZERINT: 2 tennivaló, mielőtt leül az írásra

Ez folytatódik az írási ülésekben eltöltött időtartamig is. A kezdetben valószínűleg nem fog órákon át leülni és írni, de egy idő után észreveszi, hogy több időt fog költeni erre.

Hosszabb ideig tud írni, mert az elméd hosszabb ideig megszokja mondatokat mondani anélkül, hogy belefáradna. Az előny: minél többet ír, annál jobb lesz a mondat.

Egy másik dolog, amit meg kell tennie, többet kell olvasnod. Más emberek munkáinak elolvasásával azonosítottuk, mit szeretnénk alkalmazni regényeinkre, és belemerítjük, hogy később felhasználhassuk.

A szerkesztés fárasztó

De ez is a legjobb módja annak, hogy fejlessze készségeit, és megtanítsa az elméjét arra, amit a jövőben javítani szeretne. Nagyon sok eszköz segít a regény szerkesztésében, csak annyit kell tennie, hogy google-e őket.

Szeretem szerkeszteni a munkámat, mert ez egy speciális gyakorlat a legjobb szó keresésére, amely úgy alakítja a mondat jelentését, ahogy tetszik. Megállapítva, hogy az első tervezet megváltozott, előreléphetek a jövőben.

Ha neked nehéz időt találni a dolgod szerkesztésére, keressen egy szerkesztőt, aki segíthet neked.

A bétaolvasók jelentős betekintést nyújtanak a változásokba.

Lehet, hogy költséges, de néha megéri. Csak olvasd el a szerkesztésüket, és próbáld meg kitalálni, hogy mi változott meg.

Gyűlöli az emberek véleményét

És ez teljesen igazolható! Könyveink olyanok, mint a csecsemőink - sok időt és fájdalmat fordítottunk a „nevelésükre”, de itt jön egy barát, aki nem tetszik.

… "Meg kellett volna ölnöd X-et."

… „Nem, nem találtam méltónak erre.”

… “Miért írná így?

* A könyv felét olvassa * * Ne mondd, hogy ő a gyilkos?

Az emberek néha megbánják, amit írt.

De hagyja, hogy csak a szorongás legyőzése érdekében elolvassák őket.

Ennek ellenére semmi sem irritálóbb, mint az írók, akik megpróbálják kielégíteni minden közönségüket.

Tudja meg, hogy ezt nem tudja megtenni, mivel valahol odakint mindig ott lesz egy ember, aki nem szereti majd a regény vagy a vers egyik részét. De gondolj bele erre: ez segíthet abban, hogy kijátsszon a kényelmi zónádból.

Csakúgy, mintha nem helyezné el a karaktereit olyan édes környezetbe, ahol nem tudnak fejlődni, az élet sem az Ön számára csinálja.

És a növekedéssel az írástudásod is növekszik.

Ne felejtsd el pihenni: Mémek írása

A kiadók elutasítanak téged

Ez kemény, mert közvetlenül arra készteti, hogy nem vagy elég jó.

Te vagy, ők nem csak a megfelelő kiadók az Ön számára.

Régóta alkalmaztam ezt a gondolkodásmódot. Ha nem történik meg, nem erőltetem vagy bántam. Ez a legnagyobb jót tesz.

OLVASSA FEL: 51 Megállapítás a szerzőkre és a vonzerőtörvény felhasználása a jobb írási eredmények elérése érdekében

Tudom, hogy nyomtatott könyvének látása valóra vált álom, de nézz rá így: ha például a kiadó, akivel együtt menni akart, gyenge marketinggel bír, könyve soha nem szabadul fel a felszínre.

Néha a legjobb, ha az önkiadás útjára lépünk. Rengeteg platformon van ott, akik nem ítélnek meg téged az írásaidért, vagy nem tagadják meg a kéziratot. Csak annyit kell tennie, hogy megnyom egy gombot, és kész.

Az Amazon akár igény szerint is nyomtatást kínál, így lehetősége van nyomtatni a könyvet!

A legfontosabb, hogy könyve láthatóvá váljon. Ami a legrosszabb részhez vezet:

Valószínűleg egyedül kell forgalmaznia a könyvet

Az önkiadói piac telített a szerzőkkel. Tehát minden szükséges lépést meg kell tennie annak bizonyítására, hogy elég jó vagy ahhoz, hogy észrevegyék. Néhány lépés megtehető a könyv megfelelő forgalmazása érdekében.

Ezt két szakaszra oszthatjuk:

Mielőtt a könyve megjelenik:

• Szervezze meg a könyv elindítását. Így felkészíti az embereket arra, ami jön.
  • Lépjen kapcsolatba a bloggerekkel, akik hajlandóak népszerűsíteni Önt. A blogkészítés a legjobb módszer egy termék népszerűsítésére manapság, ezért legjobb, ha valaki fizet, még akkor is, ha fizetnie kell, és egy blogbejegyzést ír a könyvéről, mint például Ronald talált engem, és örömmel mutattam ki támogatást. Csak 10 dollárt fizetett a promócióért.
  • Kérdezze meg családját és barátait, hogy terjesszék a szót.
  • De feltétlenül állítsa be először a közösségi médiát.

Miután elindult a könyve, feltétlenül reklámozza még jobban.

• Használjon fizetett hirdetéseket a közösségi médiában, hogy minél több követőt vonzzon. Most, hogy a könyve elkészült, okuk lesz követni téged.
  • Szervezze meg az élő könyv-promóciókat és ajándékokat.

Mivel a könyvmarketing eláraszthatatlanná válhat, hamarosan mélyreható üzenetet írok arról, hogyan lehet a könyvet forgalmazni. Ha rájössz, hogy ez nem olyan nehéz, akkor csak el kell kezdenie.

Mi volt a legrosszabb része az írási utazásnak? Számomra határozottan a szerkesztés veszi a legtöbb időt.

Nézze meg az Alkotók oldalt. Ha szerzőként szeretne szerepelni (ingyenes), olvassa el többet és töltse ki ezt az űrlapot.

Nézze meg az Inspiration Wise merch-et a Teespring oldalon. Minden héten új elemek kerülnek felvételre.

Tekintse meg a Fiverr koncertjeimet, mindössze 10 dollárért könyvet reklámozhat egy állandó blogbejegyzésben és olyan közösségi hálózatokban, mint a Camooni és a Pinterest, vagy meg is kaphatja a könyvborító kialakítását. Nyitott vagyok üzletekre és egyedi megrendelésekre!

socials:

Facebook

Közepes

Twitter

pinterest

Youtube

Hatalmas hálózat

Iwiw

#írásírások #ideák #írásírások #muse #inspiráció #szerelem #írás #authors #writers #novel #books #ebooks #literature #creativewriting #reviewsbythebanks #writinginspirationprompts #storytelling #storytellingideas #writinginspiration #amwriting #writing #bookmarks #writingtips #books #writerslife #writinglife #writersworkshop