5 tipp az online üzleti vállalkozás elindításához

Online üzleti vállalkozás indítása nem könnyű döntés. Beletelik egy kis időbe, amíg megtudja, ez a helyes döntés. Örültem, hogy két online vállalkozást indítottam. Az első egy otthoni munkavégzés. Ami sok toborzást igényel, mert ha senki sem dolgozik, akkor a toborzó nem keres pénzt. Terv nélkül indítottam ezt az üzletet, ami nem ajánlott. A gondolkodás, a tervezés és a mérlegelés nagy döntéseket hoz. Online üzleti vállalkozás megnyitása és működtetése az egyik ilyen nagy döntés. Néha úgy éreztem, hogy feladom. Volt valami bennem, ami továbbra is nyomást gyakorolt ​​egy coaching üzlet megnyitására, ami még több kiteljesedést és reményt ad nekem. Az edzői üzlettel kapcsolatban tudom, hogy sikerrel fog járni, mivel látom, és hiszem, hogy meg fog történni.

Két vállalkozás vezetése során hibákat követtem el és sokat tanultam az út során. Néhány tippet fogok adni, amelyek elősegítik a sikeres alapok és az üzleti élet megteremtését. Az üzleti életben érzelmi hullámvölgyek lesznek. Reménnyel és elvárással ezek az érzelmek legyőződnek.

1. Ha nem sikerül megterveznie, akkor a kudarcot tervezi

A tervezés elengedhetetlen a sikeres üzleti vállalkozáshoz. Ha hivatalos akar lenni, akkor készítsen egy üzleti tervet, de nem kell, hogy legyen hivatalos üzleti terve - mégis szüksége van egy tervre. "Az emberek házi feladatnak tekintik az üzleti tervet, amelyet nem akarnak elvégezni, de a tervezés segít - bármi is legyen a sikerem" - mondta Tim Berry, az üzleti tervezési szoftvert gyártó Palo Alto Software elnöke és a The Plan-As szerzője. -You-Go üzleti terv.

A tervezés közösségi média feladása, frissítése és heti bejelentkezés magával. Alapvető fontosságú az üzleti nyilvántartásba vétele a szövetségi és az állami kormánynál. Nyissa meg a bankszámlát a tervezett pénzeszközökhöz.

2. Aggódik a kis dolgok miatt

Nem kell aggódnia olyan dolgok miatt, amelyeket nem tud ellenőrizni, például hol kezdje el az első induláskor. A fontos dolog, amit emlékezzen az indulás. Új vállalkozóként nem fog mindent tudni. Időbe telik, hogy ezen az úton járjunk. Lépjen ki és tegye meg azt, amit helyesnek tart, és az út mentén hajtsa végre a szükséges javításokat.

3. Szakértő lenni

A vállalkozói világban tapasztalata alapján szakértő vagy. Ez megad mindent, amire szüksége lehet a válaszokhoz a választott területen. Ez ellentmond mindennek, amit a vállalati környezetben való megtanulásaink során tanultak. Ami azt mondja nekünk, hogy diplomával, tanúsítvánnyal és gyakorlati tapasztalattal kell rendelkeznünk. Valójában a vállalkozás növekedéséhez folyamatos növekedésre van szükség. Folytatja a tanulást: Mindegy, hogy viselje a „szakértő” címkét, és elkötelezze magát a kiválóság mellett.

4. Félelem

A vállalkozói utazás során az érzelmeidet kell kezelned. Az érzelmeid nem tudják legyőzni őket, inkább elengedhetetlen, hogy kezelje az érzéseit és gondolkodását. Ha nem, akkor feladja azt az életet, amelyben vágyakozik. Vállalkozói erőfeszítéseket indítunk, hogy korlátlan potenciálra növekedjünk. Vonzza az embereket, akik velünk ugyanabban a küldetésben vannak, hogy megkapja a kívánt szabadságot.

5. A beruházások kezelése

A pénzkezelés nagyon nehéz lehet. Az összes kötelezettség teljesítéséhez nyomon kell követni az összes költséget. Nagyon sokrétű, hogy megalapozott beruházásokat hajt végre, tudva, hogy megtérül - ha nem most, akkor hamarosan. Kemény csatává válik, de minél többet teszel be, annál többet fogsz kijutni. A következetesség kulcsfontosságú minden, amit csinál; az összes apró dolog, amit napról napra csinálsz, a következő szintre mozgatja.