5 tipp, hogyan kell kezelni egy dühös barátnőt

Hogyan válhatnánk egy válságot esélyé?

Fotó: Andre Tan az Unsplash-en

Elismerjük, hogy dühös barátnőd a legfélelmetesebb szörny a világon. Sikítanak. Ők hibáznak. Az ujjával rád mutatnak, és úgy viselkednek, mintha szemetes lenne a padlón. És csak ülhet egy sarokban és imádkozhat, hogy a dolgok varázslatosan véget érjenek.

De a nap végén még mindig szereted őt. Tehát ahelyett, hogy elmenne a helyiségből, meg kell találnia a módját ennek a helyzetnek a kezelésére.

Hogyan kell kezelnünk egy dühös barátnőt?

És mi van, ha vannak olyan módok, amelyekkel kockáztathatunk, és javíthatjuk a romantikus kapcsolatot?

Több mint 27 éves nőként arra a következtetésre jutottam, hogy van 5 tipp, amelyeket alkalmazhat. Ez hasznos lehet, ha a barátnője mérges rád, szomorú valamiért, amit tett, sőt, azonnal meg akar ölni.

# 1 - Hagyja először befejezni

Az első tipp az, hogy hagyja, hogy befejezze szavait. Egy nőnek minden érzelmét ki kell engednie beszéd, sikítás, sírás segítségével. Soha ne siess először vigasztalni - ezt nem értékeljük.

Mi, nőknek, a rossz dolgokat kell kezelnünk valakivel beszélgetve, valahol leírva, vagy valamit tenni a negatív érzelmek kiszorításához. Ha elriaszt minket ettől a folyamattól, a tűzbe kerülhet.

Kérem, maradjon ott, ahol van, és figyeljen. Mutassa meg türelmét és empátiáját bólintással. Tehát tudjuk, hogy jelen van velünk, és törődik vele.

# 2 - Felejtsd el a logikát

Egy dühös nőnek nincs logikája. Amikor egy ember dühös romantikus partnerével, hajlamosak arra, hogy mentségeket találjanak, és úgynevezett analitikai gondolkodásmódjukat használják a hangsúly elmozdításához.

"Ennek oka az, hogy nagyon sok munkám van, és így nem jöhetek ide, hogy időben felvegyek téged ..."

"Nem válaszoltam az üzenetére, mert az olvasásra kell összpontosítanom."

"Nem találkozhattam veled ezen a hétvégén, mert időt akarok tölteni a befektetési tervem ellenőrzésére."

A hétköznapi emberek gondolkodásában hangzik, de a barátnője számára minden bizonnyal nem.

Hölgyeimnek, a fenti állítás egy dologra utal -

Nem szeret engem elég!

Tehát ne zavarja, hogy logikus módon magyarázza meg a helyzetet. Soha ne próbálja meg. Csak azt gondolnánk, hogy te egy segglyuk vagy, aki nem szeret minket.

# 3 - Kapcsolja össze az eseményt a „jövőnkkel”

Szeretjük, ha a jövőről beszélsz. Szeretjük, ha álmaiba bevon bennünket és terve van rá.

A kulcsfontosságú pont itt a közös elképzelés. Emlékeztetned kell nekünk, hogy az eset történt, mert törődsz velünk, és dolgozol nekünk valamit.

Próbáljuk alkalmazni a fenti forgatókönyvet.

1 - „Azért van, mert nagyon sok munkám van, és így nem jöhetek ide, hogy időben felvegyek téged…”

Ehelyett mondja ezt:

- Kicsim, keményen dolgozom, hogy megvásárolhassam neked a nagy házat ... annyira sajnálom, hogy ezúttal nem vettem fel.

2 - „Nem válaszoltam az üzenetére, mert az olvasásra koncentrálok.”

Ehelyett mondja ezt:

"Olvasok egy könyvet az időgazdálkodásról, így megtanulhattam, hogyan lehet 100% -kal rád összpontosítani, amikor együtt vagyunk."

3 - "Nem találkozhattam veled ezen a hétvégén, mert időt akarok tölteni a befektetési tervem ellenőrzésére."

Ehelyett mondja ezt:

„Vizsgálnom kell a befektetési lehetőségeimet, hogy meggyőződhessek róla, hogy jó életet élsz velem.

Beszélj rólunk. Összpontosítson rá.

Használja a „jövő”, a „mi”, „házasság”, „örökre”, „terv” kifejezést.

De soha ne hazudj! Ha rájönünk, hogy csaltok ránk, habozás nélkül elmenekülünk.

# 4 - Adj neki egy szótlan ölelést

Ez könnyű. Fogd be és ölelj.

Az intimitás megteremtése miatt a nő vigasztalja magát. Különösen jól működik, ha nem jó hangszóró.

Használja a cselekedetét annak bizonyítására, hogy érdekli őt.
Használja a hőmérsékletet, hogy megolvassza a szívét.
Használja a szívverését a szavai bizonyításához.

A tanulmányok kimutatták, hogy az ölelkezés megmentheti a kapcsolatot.

# 5 - Tegyen valamit extra érte

A fenti 4 lépés segíthet a lányának megbocsátani, de egy bónuszpont az, hogy miként tehet további lépéseket a kapcsolat megerősítése érdekében.

Próbáljon megtenni valamit érte anélkül, hogy megkérdezné.

Próbáld ki ezt a háború vége után. Ez azért fontos, mert a harc során magától értetődik. De ha háború utáni akcióként fogja megtenni, meg fog lepődni és édesít téged. Nem bocsánatkérésként kezeli, hanem annak erőfeszítéseként, hogy megmutassa, hogy szereted.

Próbálkozhat ezekkel:

Mossa meg az edényt kérdezés nélkül.
Helyezze otthon egy virágot, és várja meg, hogy fedezze fel.
Hozz neki egy könyvet, amit mindig akar.

Ne feledje, hogy ezt nem azért teszi, mert sajnálom, amit tettél. Azért van, mert szereted őt, és meg akarja mutatni neki a gondját és a szeretetét.

Utolsó szavak

Dühös barátnő kezelése bonyolult. De ha jól tudod kezelni ezt, akkor esély lehet, hogy hosszú távú partnerként növeli a kapcsolatot. Kérjük, legyél őszinte, légy igazi, legyél te. Szeretünk téged olyan, amilyen vagy.

Próbálja ki a fenti taktikát, és tudassa velem, hogy megy.

Sok szerencsét, harcos!

Tsoi Julia a techológia stratégiai tervezője. Szenvedély a tervező gondolkodásban, a változásban és a kreativitásban. Lépjen kapcsolatba velem a LinkedIn-en, és szívesen beszélne bármiről.