Álmokat kergetni

Most, hogy több mint egy évtizeden át teljes munkaidőben dolgozom, azt hiszem, képes vagyok elmondani, milyen érzés álom lenni, üldözni, dolgozni érte és élni.

Tudod, amikor befejeztem a diplomámat, nem akartam, mi volt a legtöbb körülöttem lévő emberrel. Nem akartam laborban dolgozni, nem akartam támogatásokat írni, nem akartam farmerben és pólóban stb. Dolgozni. A vállalati világban való munka álmát akartam élni. Olyan környezetben akartam tudni dolgozni, ahol sarok, sima ruha, préselt ing, selymes blúz, ceruza szoknya stb.

Tehát ahelyett, hogy egy kutatólaboratóriumban maradtam, ahol befogadtak, szerettek és tiszteltek, elhagytam és kicseréltem környezetem hatékonyságát, a papír megrázását és a testalkatosságot (ez egy összetett szó, de nekem viselj, tudod, amit én átlagos). Valamikor üldöztem az álmomat. Hogy teljesen őszinte legyek, nem voltam biztos benne, mi az álmom ... nem az, hogy egyértelműbb vagyok abban, mi az álmaim most, de eltűnik ...

Egyébként üldöztem az „álmomat”. Gyakornokként szereztem magam, és a köteleket a "legjobboktól" tanultam meg. Ezen a ponton az igazolványom azt mondja, hogy felnőtt vagyok, felnőttnek tűntem, és azt hittem, hogy felnőttként is viselkedtem. Fiú, tévedtem?

Később kiderült, hogy az ex-felügyelővel, akivel dolgoztam, valójában szorongás van, és a felügyelő felügyelőjének dühkezelési kérdései vannak. Mind az ex-felügyelő, mind a supervisor felettese nulla érzelmi intelligenciával rendelkezik. A menedzsment elképzelésük az, hogy ki hangosabban kiabál, a legjobban szart csinálja. Mondanom sem kell, hogy elhagytam Eden-t, és a pokolba mentem, mert meg akartam kóstolni a tiltott ételeket.

Mindenesetre, a puszta őrület révén (szó szerint és metaforikusan) több mint egy évtizeden keresztül sikerült maradnom, és valóban jól haladok ebben a karrierben (a szorongó és dühös supervisor felügyelője - a továbbiakban: Dynamite Duo - nem dinamikus). Az évtized nagy része a Dynamite Duo alatt volt, miért ?, hallottam, hogy kérdezted. Nem tudom miért. Valahogy nem tudom, miért nem adtam magamnak lehetőséget a karrier megváltoztatására vagy valami más kipróbálására. Arra gondoltam, hogy a probléma bennem rejlik, és nem másokban.

Lehet, hogy ez puszta elszántság, szemcsézettség, ellenálló képesség, amire nagyon lenyűgöző vagyok. Vagy valószínűbb, nem gondoltam, hogy vannak más módok is az álom üldözéséhez, vagy hogy vannak más álmok is ... Egy pillanatra rájöttem, hogy a Dynamite Duo talán nem volt normális, és hogy a felnőttek nem kezelnek másokat felnőttek így. A felismerés növekedett és felismerkedett azzal, hogy rájött, hogy a Dynamite Duo nagyon rossz volt.

Úgy gondolom, hogy a megvalósulás együtt jött azzal a felismeréssel, hogy milyen felnőtt lenni - valódi felnőtt. Milyen lehet egy igazi felnőtt? Nos, most számomra ez a következő: Felelősségteljesnek kell lennem azzal, amit csinálok, hogyan csinálok és miért csinálok bizonyos dolgokat. Azaz, nem hibáztatom senkit semmiért, ami vagy nincs a tányéron. Felelős vagyok azért, amiben van, és miben nincs. És ha valaminel nem vagyok elégedett, akkor megváltoztatom az ezzel való kapcsolatomat (ami túl sok időt és energiát vesz igénybe, mint kellene, de hé, szeretem az én egoomat), vagy csak elviszem.

Valójában nem tudom, mi a lényeg a cikkben. Azt hiszem, csak egy álmom volt, üldöztem, üldöztem, miközben üldöztem, és most meg is értem - puszta makacs vér, verejték és könnyek révén.

Örülök ennek az álomnak a megvalósításáért? Azt hiszem, kellene. Hálás vagyok, hogy megcsináltam, és áldásom van, hogy jól jöhessek ki belőle, de a szomorú dolog az, hogy rájöttem, hogy talán rossz álmot üldöztem.

De miután ezt mondtam, legalább most tudom, hogyan kell üldözni egy álmot! Hogyan? Ily módon:

1. nagyon makacs vagy benne;
  2. ha az első próbálkozás nem működik, próbálkozzon újra más módon (ez lehet különböző útvonal, különböző társaságok, különböző mentorok, stb.);
  3. ne adjon magadnak más választást (azaz ne tegyen ki pénzt);
  4. emlékezz erre: „A napok hosszúak, de az évek elmúltak” .. vagy valami ilyesmi .. keresse meg az aktuális árajánlatot önmagában ..;
  5. nagyon abszolút légy T.

Miért? mert az első három részem a puszta ostobaságból történt, de a 4. és az 5. számú könnyebb utazást adott volna számomra.

Uram, ó Hatalmas, kérlek, engedje meg, hogy hozzáférhess a # 5-re a következő álmaimhoz! Ó, és tudassa velem korábban, ha ez a következő álom az álom, vagy csak egy álom? Kösz!

Nyugodj meg és szeretsz mindenkit.