5 Minden vállalkozó küzd és szembeszáll azzal, hogyan lehet legyőzni

Szia, a nevem Jasmine S. Rhodes AKA The Pretty Plug. Inspirálom, motiválom és oktatom a nőket az #walkbyfaith & #launchyourgold interneten való megjelenítéséhez. Szakterületem a marketing stratégiák kidolgozása márkák és vállalkozók számára, hogy növeljék az interneten való megjelenésüket. Semmi sem történik, amíg el nem indítja az aranyat (könyv, blog, youtube csatorna, podcast, ötlet, tech alkalmazás vagy közösség). Te vagy a közös nevező.

Most már 90 nap telt el a teljes munkaidős vállalkozói utazásomatól, de 2015 óta készítek tartalmat és felépítettem a Pretty Plug platformot. Ez az egész az volt, hogy hit által ment keresztül a közösségi médiában, és következetesen vezetett engem teljes munkaidőre. vállalkozói szellem.

Nagyon sok nővel és férfival beszélek, akik nagyszerű ötletekkel rendelkeznek, de mindegyiküknek ugyanaz az öt kihívása van, amelyeket idővel le kell küzdeni. Az alábbiakban felsoroltam őket, mivel a saját utazásom során is meg kellett küzdenem őket. Kérem, hagyjon nekem egy megjegyzést és tapsol, ha tetszett ez az olvasás. Ha elmulasztott valamit, tudassa velem is. Inspirációként fogom felhasználni a következő cikkemhez.

1. Ötlete validálása

Az iskola óta megtanítják, hogy kapunk egy „A” értéket, amikor a tesztnek megfelelõ szabályokkal és iránymutatásokkal teszünk át tanárainkat. A tanár ismerte azokat az információkat, amelyeket csak be kellett mutatnia, hogy megértettük őket az elvégzett tesztek alapján. Márka vagy üzleti vállalkozás építésekor ezek a szabályok már nem vonatkoznak. Nem kap „A” -ot, ha van egy nagyszerű ötlete vagy elképzelése, amelyre el akarja kötelezni magát. Valójában, ha a világ „C” fokozatot adna, az azt jelenti, hogy nem láthatjuk, hogyan fog ez az ötlet működni, de sok szerencsét. Miután elmondták barátainknak és családtagjainknak az ötletről, és megkapták a „C” besorolást, elveszítjük az egyetlen dolgot, amely mindig is volt, az érvényesítés. Az elképzelésed érvényes, ám most már csak te vagy az, aki képes „C” -re adni. Az „ASK Method® Company” vezérigazgatója, Ryan Levesque „Választás” című könyve olvastam, és ez megváltoztatta az életem. A következő kérdések megválaszolásával validálhatja saját ötleteit:

Mit szeretsz csinálni jobban, mint bármi más a világon? (Adja meg, mi az.)
Megfelel a személyiségének és erősségeinek?
Meg tudnád csinálni a következő öt évben?
Meghalna érte?

Igazság szerint az összes kérdésre a válaszom: #WALKBYFAITH. Napokat töltöttem a New York-i lakásomban, és megpróbáltam kitalálni, hogyan hagyom le a munkámat és keresem jövedelmet. Időt töltöttem arra, hogy felhívtam az embereket, és másoktól kérdezzem, mit tegyek, ami több boldogságot hozna nekem. Mindazonáltal egész idő alatt megkaptam a választ. Nagyon hiányzott az ötletem „érvényesítése”. Egyszer magabiztos voltam az „én” -ben. Vettem a hit ugrását, és most minden más körülvevőmtől megkapom a „C” -em. Sokan azt gondolják, hogy teljesen őrült vagyok, hogy abbahagytam a hat számjegyű munkámat New York City-ben. Nem mondhatom, hogy minden nap hiteles vagy teljesen magabiztosnak érzem magam a választásomban. De nagyon magabiztos vagyok abban, hogy tudom, hogy az érzéseim nem tények. Saját, ragaszkodik ahhoz, aki vagyok, és továbbra is apránként fedezem fel a földi maratonon.

2. Konzisztencia

A következetességet elsajátítottam, amikor a Wall Street-en dolgoztam 9–5-én. Hosszú időbe telt, mint három év, amíg ténylegesen egy dolgot találtam, amit kifogás nélkül hetente megtehetek. 2015-ben a Snapchattal kezdtem, és a képernyőn #walkbyfaith szavakkal mozgattam a lábam, és ezt minden nap csináltam. De ez véleményem szerint egyszerű volt. Öt másodpercbe telt a napom, hogy elkötelezzem magamnak ezt a sétáló megerősítést.

A tartalom létrehozása és a szuper következetesség volt a kihívás. Elkezdtem blogolni, nem volt következetes. Elindítottam a Youtube csatornát - nem volt következetes. Befejeztem a főiskolát, és hat hónap múlva teljesen üresen éreztem magam, anélkül, hogy valamit csináltam volna, amelynek középpontjában a #walkbyfaith volt. Ekkor tanultam meg a #podcastingról. Bárkivel bárhol megkérdezhetek, és hetente létrehozhattam a tartalmat a közösségi média marketingjével a show elősegítésére. Találtam egy dolgot, és folytattam.

Időnként nem sokat pihentem. Időnként hiányzott az étkezés. Voltak idők, amikor elkéstem a munkát, mert az epizódom nem töltődött fel megfelelően. De nem volt semmi más, mint az, hogy feláldoztam az energiámat, az időmet és az erőfeszítésemet, hogy elmondjam azoknak a keresztény vállalkozóknak a történeteit, akik sikereikkel bíznak Istenben. Engedje meg, hogy ide illessze a podcastomat. Örültem, és tudtam, hogy a podcasttól a showig még nagyobbá akarom tenni, de mindenkinek valahol el kell indulnia.

Mi az egyetlen dolog?

• Tetszik beszélni? Próbálja ki a Podcasting alkalmazást.
  • Szeretsz írni? Próbálja ki a Blogolást.
  • Szeretsz beszélgetni és videókat készíteni? Próbálja meg létrehozni az IGTV videókat, majd migráljon a YouTube-ra.
  • Tetszik közösségek építése? Próbáljon ki havi brunseket vagy találkozókat.

Bármi legyen is az, próbáld ki 90 napig. Ne verje fel magát, ha nem tapad azonnal. Ez a folyamat szépsége. Ne feledje, hogy érvényesítette ezt az ötletet, adjon kegyelmet magának, hogy átnézze.

3. Időkezelés

Napi huszonnégy órát kapunk mindannyian. Eddig a pontig nem hiszem, hogy a technológia új időbeli hack-et hozott létre korunkban, kivéve azt, hogy még nehezebbé tette számunkra, hogy egy adott időszakra koncentráljunk. A főiskolán elkezdtem elsajátítani az időmet. Ha nem volt a naptárban, akkor nem csináltam. Úgy tűnik, hogy jelentéktelen, de annyira boldoggá tesz, hogy tudom, hogy minden olyan tevékenység, amelyet a legjobban értékelendő dolgokon kívül tervezek, időben és helyen van. A google naptárt, a google lapokat és a mobiltelefont használom, hogy ponton tartsam. #techlover

Nemrégiben feleségül vettem, így az időm még fontosabb, mert megosztom egy másik emberrel, akinek szüksége van rá. lol. (Tényleg kuncogtam, miközben ezt írtam.) Megjelent ez az excel lap, amely segít felsorolni tevékenységeimet, és időrésekbe helyezni azokat, így az adott ütemterv alapján hajtom végre. Ezután átalakítom a google naptárba, és kifogás nélkül ragaszkodom hozzá. Ha valami nem működik, addig dolgozom rajta, amíg nem ragaszkodik.

Vessen egy pillantást rá. Ez egy nagyszerű útmutató, amellyel felsorolhatja tevékenységeit, és fontossági sorrendbe állíthatja azt, ami értelme van számodra. Hetente mentorokkal és edzőkkel foglalkozom az aranytag klubban is, hogy nyomon kövessem céljaikat. Nézze meg itt, ha érdekli. 10% kedvezményt kap az első hónapjából, amikor a GOGMC kódot használja.

4. Támogatás

Ha vállalkozó vagy tartalom készítő, akkor tudja, hogy ez az egyik legfontosabb dolog, amellyel mindenki szembesül. Támogatás. Vagy van, vagy nem. Brendon Burchard valójában ezt a képaláírást írta, és nem tudtam egyetérteni. Az álmait és vállalkozásait a legtöbb nem fogja megérteni. Ezért kell körülvéve magát hasonló gondolkodású emberekkel, akik támogatni tudnak téged. Legtöbbjük konferenciákon vesz részt. A múlt héten írtam egy bejegyzést a tíz legjobbnak, amelyet 2020-ra nézne ki. Tudom, hogy azokon a konferenciákon elkezdi megtalálni a törzsét. Nem számít az ízlésednek. Csak merésznek kell lennie, hálózatba kell lépnie, és megtalálnia kell őket. Nem vagy egyedül, mindannyian egyszemélyes zenekar voltunk korábban. Jönni fog. Ne szabaduljon le.

Isten el fogja adni a támogatást és az embereket, akik segítenek a küldetésed felépítésében.

Nézze meg ezt a cikket itt.

5. Félelem

Az utolsó küzdelem a félelem. Meghatározása szerint a félelem az észlelt veszély vagy fenyegetés által indukált érzelem, amely élettani változásokat és végül viselkedési változásokat idéz elő, például menekülést, rejtőzködést vagy befagyást az érzékelt traumatikus eseményektől.

Nagyon féltem, mielőtt elhagytam a munkámat. Rendkívül félek attól, hogy szeretlek és sikeres kapcsolatom van. Még mindig azon dolgozom, hogy legyőzzem a félelmet, a kételyeket és az általános gondolkodásmódot, hogy folyamatosan fejlődhessek minden nap. A félelem azt fogja érezni, mintha a test börtönje lenne. Lehet, hogy a félelem miatt nem tudsz felkelni és boldogulni. Lehet, hogy a félelem miatt nem tudsz felmenni a nő / férfi felé. Lehet, hogy a félelem miatt nem indítja el ezt a blogot, könyvet vagy podcastot. De el kell ismernie, hogy honnan származik, és milyen intézkedéseket fog tenni a félelem leküzdésére.

A jó hír az, hogy abbahagytam a munkámat. Ez volt a legnehezebb dolog, amit valaha csináltam az életemben.

A nagy hír az, hogy 24 órán belül megházasodtam a legjobb barátommal. Csatlakoztasson egy YouTube-csatornát.

A még jobb hír az, hogy még nem adtam fel.

Úgy döntöttem, hogy a félelemmel harcolok a HITELEN. Azt kell mondanom, hogy véletlenszerűen elkezdem a márkámat, és harcolni akarok azért, hogy mindenki a hit megválasztásával élje meg azt az életet, amelyet szeret. Csak vezető vagyok és tanúja kell lennem annak az útnak, amelyen haladok. Tudom, hogy ha értem csinálta, akkor határozottan meg fogja tenni érted. #WALKBYFAITH

Imádkozom érted, Jasmine | A szép dugó

PS Ha bármilyen kérdése van, nyugodtan tweetelt nekem @__theprettyplug vagy dm nekem az IG @jastheprettyplug-on. Ha tetszik, amit olvasta, adj nekem néhány claps-ot, hogy támogassa a tartalom megjelenését.

PSS Feliratkozhat és adományozhat a Walk By Faith Podcast-ra is, amely # 1 Podcast, amely minden szerdán motivációt, oktatást és inspirációt kínál nekünk a hit-alapú vállalkozók számára. Az összes kedvenc podcast streaming platformon elérhető.