25 millió megtekintés fél év alatt: Hogyan lehet "megölni" a Quora-n

Szeptember 17. Ekkor kezdtem el. Bárcsak tudnék világos és tömör részletekkel leírni azt a napot, de nem tudom. Az emlékezetem nem olyan jó. Ez megrémíti a feleségemet.

Amit én tudok részletezni, a folyamatomat - a trükköket, tippeket, taktikákat és technikákat, amelyeket tudatosan és tudattalanul fejlesztettem ki, és amelyeket felhasználhatsz további nézetek készítéséhez. A féléves „féléves évforduló” (egy jól ismert kifejezés) pár hete volt, tehát ez jó alkalomnak tűnik arra, hogy visszaadjuk és terjesszük a platformon szerzett tudásukat.

Nem bánom. Igazán. Azt akarom, hogy mindenki jobb tartalommal rendelkezzen. Ez nem igazán nulla összegű játék, és még ha igen is, még mindig nem bánom.

E bejegyzés nagy része kizárólag a Quora platformra összpontosít, de azt gondolom, hogy jelentős része hasznos lehet az internet bármely területén vagy általában az írásban, ha jó értelme van arra, hogy szellemmel, akaratával és bölcsesség. Ez a bejegyzés valószínűleg hosszú lesz, és nem gondolom, hogy mindenki befejezi, de őszintén remélem, hogy hasznos referenciát talál. Olvassa el mindet, némelyiket vagy semmit (milyen gyakran látja ezt egy közepes bejegyzésben?)

Néhány gyors statisztika, elsősorban annak bizonyítására, hogy tudom, miről beszélek, mivel nem vagyok ennyire ismert ezekben a részekben:

25 millió nézet az orron, ez volt egy-két nappal korábban, és elmaradt. 2020. április 4-én ez 27,5 millió.
  • ~ 1200 összes válasz. Ezek többsége meglehetősen mélyreható. Időnként kapok egy szarpostát. Egy embernek szüksége van luxusára. Átlagos nézetek / válasz: ~ 20k. Átlagos szavazatok / válasz: 395.
  • 610 válasz több mint 100 pozitív szavazattal, 103 válasz több mint 1000 pozitív szavazattal, 14 válasz több mint 5000 pozitív szavazattal.
Tizennégy válasz több mint 200 000 megtekintéssel. Negyvenhat, több mint 100 000 nézettel.
  • Két kedves feleségemmel töltött vakáció kivételével minden nap 1000+ felel meg.

Megállok, mielőtt nagyfejűnek tűnnék, és elnézést kérek, ha már túl messzire mentem.

Tudnod kell, hogy a minőségi tartalom döntő jelentőségű. Ha a tartalom nem jó, akkor ez sem fog működni. Noha vannak bizonyos „hackek”, amelyekkel több nézetet, pozitív szavazatot, megosztásot és konverziót lehet elérni, addig nem lehetnek a táblák kárpitokká változtatni.

Forrás: https://www.publicdomainpictures.net/en/view-image.php?image=17520&picture=tapestry

Mindezeknek a tanácsoknak az a feltétele, hogy jobb íróvá váljanak, és magas szintű anyagot kigyűjtsenek. És azt értem, hogy kiborulok.

Légy termékeny. Kevés ember tudja, hogy a „termékeny” szó a „folyamat” és az „emelés” szavakból származik. Valószínűleg. Emelje fel a folyamatot. Legyen tartalom létrehozó gép.

Minél több választ ad, és annál jobb a válasz, annál teljesebb nézetet kap. Gondoljon a lépés hosszára és a lépés gyakoriságára a futáshoz.

Forrás: https://no.wikipedia.org/wiki/Friidrett_under_Sommer-OL_2016

Mindkettőnek gyors futni kell. Lehetővé kell válnia, hogy optimális legyen a nézetek optimalizálása, de ügyeljen arra is, hogy Ön nem csak az unalmas tartalmat pumpálja ki. A minőséget is magas szinten kell tartania.

Elsősorban az embereknek segítek. Nem ez az egyetlen cél - én is támogatom magam, de minden darab elején felteszek egy kérdést:

"Hogyan hozhatok értéket az olvasóhoz?"

És akkor a végén:

"Értéket hoztam az olvasónak?"

Ennek elsősorban két formája lehet: szórakozás vagy oktatás. A legjobb hozzászólások keveréke lesz, és ez az egyesülés az, ami egy posztot jóról aranyra vált.

A szórakozás vicces történetek, büntetés, vicc, érdekes helyzetek, apróságok és apróságok lesz. Nem tudom elhinni, hogy csak gépeltem a „apróságok” szót.

Az oktatás gyakorlati információ, hasznos tudomány, trükkök, csapkod, technikák, tanácsok, tudományos ismeretek és tapasztalatok, és ilyesmi lesz.

Íme egy gyors lista arról, hogy milyen típusú írásokat teszek a legjobban - gyanítom, hogy ugyanaz lesz a közepes és a Quora-ban is, bár elismerem, hogy nagyon kevés tapasztalattal rendelkezem ezen a területen.

Személyes történetek. Ezek szinte mindig jobban teljesítenek, mint az „átlagos” üzenet, mindaddig, amíg őszintén, őszintén szólnak, és nem teszik öncentrikusnak vagy arrogánsnak. Ez az abszolút leggyorsabb módja annak, hogy valaki az egérmutatót elhúzza ettől a felfelé szavazógombtól. Lehet, hogy a történet rólad szól, de világossá kell tennie, hogy nem minden rólad szól. Ha önközpontú vagy arrogáns, enni egy szerény pitet és rájönni, hogy az internet nagyon nagy hely, és te nem vagy ilyen nagyszerű. Alternatív megoldásként megtanulhatja elrejteni.

A történet róla, hogy véletlenül (ígérem!) Hajoltam le egy súlyzót, félbevágtam. Megéri!

Történetek más emberekről. Nem úgy értem, hogy pletyka vagyok. Gyakran válaszolok egy kérdésre valaki élettörténetén keresztül. Ez gyakran valaki híres, de gyakrabban olyan, akiről majdnem garantálhatom, hogy az olvasó soha nem hallott róla. Valaki „félhíres”. Mindig biztos vagyok abban, hogy továbbra is megválaszolom a kérdést, de néha ez nagyon kreatív vagy kör alakú lehet. Valaki megkérdezte, hogy szükséges-e savófehérje-por izomépítéshez. Csak mondhattam volna „Nem”. Ehelyett elmondtam George Hackenschmidt, a híres testépítő és birkózó életét, több mint száz évvel ezelőtt.

Nincs savó, ember!

Több erőfeszítés? Igen. További nézetek? Is igen.

Niche le. Legalább eleinte válasszon egy témát vagy témákat, amelyekről Ön ismeri, és szenvedélyesen foglalkozik. Számomra ez a fitnesz, az egészség és a testépítés.

Az első néhány hónapban a Quora-nál valószínűleg lázas tempóban írtam, legfeljebb napi tíz órás órában. Néha akár tizennégy. Hihetetlenül keményen dolgoztam.

Sok volt késő esti és kora reggeli órák. Nulla nézetből a fitnesz első számú szerzőjéig és körülbelül ötven másik kategóriához mentem körülbelül egy hónap alatt. Hé, ne légy túl lenyűgözve, a Quora-nak nagyon sok kategóriája van. Van még egy kategória, melyet „ülésnek” hívnak.

Érdemes a téma? Nyilvánvalóan így van.

Nyomjad. Rövid idő alatt sok mindent lehet tenni ezen a platformon, amely szerintem meglehetősen egyedi az internet számára. Ez nem történik meg a YouTube-on vagy az Instagram-on. Ez egyszerűen nem lehetséges, ha még nem rendelkezik egy csomó tudással “előre telepítve” az agyad, és nem akarod igazán keményen dolgozni. Tehát válasszon valamit, amit tud. Valami, amit szeretsz. Feltételezve, hogy Ön tisztességes író, ez tisztességes követést fog generálni, valószínűleg néhány héten belül, ha a cikkben ismertetett mindent követ. Amikor ez megtörténik, nyomja tovább. „A (jaj) ember” akarsz lenni a kategóriádban.

Általánosítani. Ez ellentmondásos lehet a fenti ponttal. Azért, mert az. Miközben kezdetben egy adott témacsoportra kell összpontosítania, egy bizonyos pont után teljesen megalapozott, hogy a résen kívüli kérdésekre válaszoljon, feltéve, hogy ezt hatékonyan teszi, és az információk és az írás minősége továbbra is magas.

Miután az emberek már egy ideje követnek téged, és szeretik a tartalmat, nem fogják követni téged, mert hirtelen ezen a résen kívül táncolsz.

Forrás: https://pxhere.com/en/photo/1148910

Táncoljon mindenhol túlságosan korán, és valószínűleg az emberek nem követnek téged, mivel nem tudják, milyen tartalomra számíthatnak. Végül az általánosítás kulcsfontosságú a nézetek maximalizálása szempontjából, mivel minden rés definíció szerint korlátozott. A legjobb írók minden elképzelhető témára szomorú válaszokat kapnak.

Aktuális események. A tizennégy válaszom közül öt közül a COVID-19 nemrégiben történt kitörésével kapcsolatos. Bár semmiképpen sem vagyok fertőző betegség szakértője, nem kell, hogy legyen. Ez nem az, ami Quora. Kínában élek, és az emberek kíváncsi a betegség kezelésére itt, valamint a személyes tapasztalataimra.

Valójában ez Kambodzsa volt, de visszatérve Kínába.

Nem kell szakértőnek lennie - csak ne tegyél úgy, mintha nem lennél! Még a résemben sem fogom azt állítani, hogy guru, szakértő vagy mester vagyok. Csak egy fickó vagyok, aki megosztja gondolataimat és tapasztalataimat. Nem számít, hány nézetet kap, maradjon szerény.

Furcsa. Az egyik coronavírusos válaszom, nem az emberek, hanem a vírus szempontjából válaszoltam. A pullupokra adott választ az izmok és a központi idegrendszer szempontjából válaszoltam. Egy másik válasz: visszautaztam az időben, hogy elkészítsem magamnak az izmok megszerzéséhez hatékonyabb edzési tervet, kiegészítve egy szikra időmérővel és egy érdekes eseményváltozással a végén.

Ugyanez az információ továbbult az olvasónak. Teljesen más élmény.

Az emberek ott vannak, hogy nagyszerű írásokat olvassanak, és ne csak információkat kapjanak!

Légy más. Ha már vannak más válaszok, elolvastam őket, és szándékosan teljesen eltérővé teszem a választ. A kérdések megválaszolására gyakran sokféleképpen van lehetőség, és ha valaki egy módon tette meg, akkor a másikat megteszem. Ha legitim csak egy válasz van, és valaki már lényegében azt írta, amit én volna, akkor mit tegyek? Gratulálok nekik a jó válaszhoz, szavazom meg és folytatom.

Puns, allitáció, mondókák, metaforák, hasonlók és mosolygók különválasztják a választ másoktól. Az emberek megint tapasztalatokat szereznek. Add oda nekik. Ha Ön azon írók 0,01% -a, akik tudják kézbesíteni ezt a finom csomagot, akkor összetörik. Ne törje össze a csomagot. Az írást értem. Rossz szóválasztás.

Mérje meg mindent. Oké, nem minden. De minél több, annál jobb. Ha csak néhány mérőszámot kellett választanom a méréshez - rájöttem, hogy nem mindenki van annyira rendetlen a statisztikákkal kapcsolatban, mint én -, az lenne a következő: Felső szavazatok és nézetek aránya. Ez elengedhetetlen. Én átlagosan körülbelül 2%.

1,908088235%, bármi is legyen…

Ez jó cél. Ha 0,5% alatti vagy, ami azt jelenti, hogy a száz ember közül csak fele adott pozitív szavazatot, ez nem különösebben jó.

Részben azért, mert fél ember használ valahol internetet, részben azért, mert az arány alacsony. Egészítsd meg az embert. Keresse meg azt az 1% -ot. Még jobb, ha barátod az embernek. Kapjon 2% -ot.

Láttam egy videót a YouTube-on, ahol Sean Kernan (aki 366,8 millió nézetet lát el) javasolta, hogy a 40-ből 1 fő aránya legalább 40% legyen. Egyetértek. Ennek nem szabad elérni, ha a folyamatra összpontosít. Három-négy százalék? Nagyon jó írás. Ez a tartalom tendenciát mutathat. Vagy talán nem. Még mindig véletlenszerű. Öt-hat százalék? Kiváló. Ez valószínűleg a legjobb válasz, és megjelenhet egy kategóriaoldalon vagy másutt. A hét-kilenc százalékba? Valóban elértél valamit. Gratula! Ez kétségtelenül az egyik mérőszám, amellyel a Quora dönt annak eldöntésére, hogy melyik hozzászólás jelenik meg a halom tetején, és megjelenhet egy főoldalon. Tíz százalék felett? Nem történik meg nagyon gyakran, de amikor ez megtörténik, fantasztikus. Igazán fantasztikus. Ne feledje ezeket a bejegyzéseket, és próbálja megismételni őket. Ne feltétlenül törölje a rossz válaszokat, hanem derítse ki, miért rossz. Ennek oka van. Még a nagy írók is néha összecsapják a tollat. Vagy billentyűzet. Vagy mindegy.

Nem rossz szerencse. Ez az ön írása. De jobbá teheted.

Kategóriák. Ha versenyképes vagy, ez segít a rést lerázni. Válasszon néhány különböző, mégis kapcsolódó kategóriát, és nézze meg, hol tartózkodik a legfontosabb szerzők listáján. Sok kategóriában az ötven legnépszerűbb szerző jelenik meg. Ha még nem szerepel a listán, lépjen fel a listára. Ha szerepel a listán, lépj a tetejére.

Akkor maradj ott. Ne feledje, ez háború. Megpróbálja leverni az ellenségeit, előtted vezetni őket, és hallani követői siralmát. Javaslom ezt gyakran ellenőrizni, hogy a dopamin édes, nyugodt és bosszantó felszabadulása nyomon fogja tartani Önt. A rangsorolást akár több kategóriára is felveheti, és nyomon tudja követni azokat az idők során, a táblázatokkal és kategóriánkénti összes nézettel együtt. Nem az, tudod ... Megcsináltam ezt vagy ilyesmit. * Ó, hát. Továbblépni.

Összes megtekintés, pozitív szavazat és megosztás. Ez nem olyan fontos, mint a nézethez viszonyított pozitív szavazat - mivel nem mindig tudja ellenőrizni, hogy hány nézetet kap egy kérdés -, de ezeknek a remélhetőleg növekedése nagyon fontos és minden bizonnyal motiváló. A részvények felrobbantják a válaszod elérhetőségét. Ha valaki megosztja a választ, akkor szavazzon fel. Ez nem csak a köszönet bemutatása, hanem valójában elősegíti a válaszok meghúzódását, különösen, ha sok követője van. Nem felejtheti el a saját válaszát, de felmondhatja azt, aki megosztja a választ.

Időnként nézd át a legjobban szavazott vagy megtekintett hozzászólásaikat, és gondolkodj át nekik.

Miért voltak sikeresek?

Mi tette őket kitűnővé?

Miben különböztek a „tipikus választól”?

Csak ez a kiválóság iránti gondoskodás biztosítja, hogy elérje.

Hogyan találhat kérdéseket a Quora-ról:

Nagyon régen nem használom ezt a stratégiát, de követem a legfontosabb írókat a résedben, és kapcsolom be az értesítéseket. Ha bármire válaszol, frissítést kap, és felteheti a kérdést. Nem érzem magam rosszul ezt csinálni, mert ez a legtöbb esetben valóban növeli véleményüket, mivel a kérdést népszerűbbé teszi. Sőt, őszinte érdekel az, amit mondaniuk kell - okuk miatt ők a legjobb írók. Ismét, ha jól válaszoltak egy kérdésre, és nincs semmi különösebb hozzátenni, akkor csak felszólítom a jó választ, és folytatom.

A témaoldalon kérdéseket is találhat. Ha másutt is van tartalma (blog, könyv stb.), Akkor tegye egy megfelelő kérdésre újra. A Quora Partner Program, más néven a Minőségmegelőzési Program miatt manapság a legtöbb kérdés meglehetősen spam és nem megfelelő, de vannak olyanok is, amelyek jóak. Csak keressen egyet, amelyben már van tartalma, vagy egyértelműen elképzelheti a választ.

Ha az írás megkezdése előtt nem lát választ a kezdetektől a végéig, ne válaszoljon!

Ez nem újszerű, és az elbomlás csak csökkenti hatékonyságát.

Végül az emberek kérdéseket kezdenek feltenni Önnek. Ez eleinte nagyon jó, de gyorsan nagyon lenyűgözővé válik. Ez már nem nagy kérdésforrás számomra, mivel naponta mintegy ötven érkezik, és sokan nem érdekelnek, vagy nem fognak jó választ adni.

Ha ez nem „pokol igen”, ne válaszoljon. Rengeteg kérdés van!

További információk a Quora-ról:

Szerezz be követőket. Igen, könnyen írható. De a rajongói bázis megszerzése egy kicsit segít. Nem hihetetlenül - sokkal kevesebb, mint az emberek gondolják, de ez minden bizonnyal lendületet ad, különösen, ha sokat ellenőrzik az oldalt. A hógolyóhatás ezen a platformon erős - a válaszok örökké nézetet generálnak, amely több követőt szerez, amely több nézetet kap, amely több megosztáshoz és pozitív szavazatokhoz, valamint nézetekhez és követőihez vezet, és a kategóriák legnépszerűbb írói oldalain elindítja a újból feldolgozza a részvények és nézetek, a pozitív szavazatok és a követők sokaságát.

https://commons.wikimedia.org/wiki/Avalanche

… Megkapod az ötletet.

Használjon szóközöket. Ingyenes az ingatlan a hozzászóláshoz. Csak ellenőrizze, hogy megfelelő-e erre a helyre. Ismerje meg a rést a rendszergazdákkal és a moderátorokkal.

Válasszon új kérdéseket. A valóság az, hogy nem minden kérdés azonos. Írok néhány választ, amelyek 1000 nézetet kapnak az első tíz percben. Néhányan soha nem kapnak ilyen sokat, annak ellenére, hogy a válaszok és a pozitív szavazatok egyenértékűek. A valóság az, hogy egy részét a kezedben nem tudja tartani. De általában az újabb kérdések jobbak, mint a régi kérdések. Itt jó az, ha az emberek kérdéseket tesznek fel, mivel általában újabbak lesznek.

Küldje el válaszát a Quora kivonatban. Ez nyilvánvalóan teljesen a kezedben van, de érdemes megjegyezni. Ez nagyon jó, amikor először történik. Most minden nap, néha egyszerre néhány millió embernek. Mellesleg nem számíthat több millió olvasásra erről, mivel nem mindenki nyitja meg az e-mailt. De ez valószínűleg ingyenes nyilvánosság.

Hé ... elviszem.

Kérjen egy barátot, hogy szavazzon rá. Valódi ember, nem zokni-báb számla. Ezzel betiltják. A Quora algoritmus úgy működik, hogy ha valaki felszólít valamit, akkor nagyobb nyilvánosságot kap. De nem minden felhasználó egyenlő! A több követõvel rendelkezõ felhasználók inkább „oomph” -ra adnak választ. Tehát, barátságos emberekkel a niche. Felelőssé tegye a válaszokat, és ők szavazni fogják a szavait. Ne feledje, hogy valójában csak így kell történnie, ha erre kényszerítened kell, akkor valószínűleg a politika vagy valami ellen szól.

Hogyan lehet több pozitív szavazatot szerezni a Quora-ról:

Írj jobban. Győződjön meg arról, hogy a grammer, alvó és spandex pontja van.

Azonos.

Val vel.

Formázása.

Ne legyen hatalmas darab szöveg. 3–4 sor / bekezdés elegendő. Ennek oka van, hogy a Kit-Kat rudak nem 20 darabot tartalmaznak, amelyek össze vannak fonva.

Szeretne legalább egy képet, és valószínűleg néhányat a hosszabb darabokra. De ne használja túl a képeket. Ezeknek nyilvánvalóan relevánsnak kell lenniük. Ha lehetséges, vízszintesnek kell lenniük, ha függőlegesek, a teljes képernyőt felveszik, és túl zavaróak. Úgy gondolom, hogy meg lehet változtatni egy kép méretét egy bonyolult, vágásnak nevezett eljárással. Nem tudja, mi köze van a növényekhez.

Ne használjon videót. Eltávolítja az írást, és csak akkor kell megtenni, ha saját YouTube-csatornáját próbálja hirdetni - csak vegye figyelembe, hogy valószínűleg kevesebb pozitív szavazatot fog kapni, mint általában, főleg, ha túl ideges.

Soha ne beszéljen le az olvasóval. Ha valami technikai írást ír le, írja le az olvasó számára, de derüljön rá, hogy valószínűleg felnőtt. Bánj velük mint egy.

Légy őszinte. Az emberek akár egy mérföldes távolságban is szarul érzik magukat, még az interneten keresztül is.

Míg mindenkinek más lesz az írási stílusa, mentse el a túlságosan formális prózát a műszaki íráshoz vagy papírhoz. Beszélsz valakivel. Csak természetesen írj. Lazán.

Soha ne kérjen pozitív szavazatokat. Ez a legbiztosabb módja a kevesebb szavazat megszerzésének. Gratulálok, magad játszottál.

Ha megnyomja vagy linkre helyezi a közösségi médiát, ezt óvatosan tegye meg, és rájön, hogy még akkor is néhány ember nem szavaz fel. Így van.

Fecskendezz be néhány humoros daganatot. Ezek a kis rossz fiúk biztosan növekedni fognak az olvasón. Tudod, hogy finom vagy nagyon közvetlen. Még rossz humor is lehet, de nagyon világossá kell tennie, hogy rájössz, hogy rossz vicc. Ez nagyon jó vicc.

Alternatív megoldásként furcsa ember lehet. Mint én. Teljesen jó, ha egy viccet feláldoznak a szokatlanság oltárán - olyan viccnek vagy furcsanak vagy olyan hivatkozásosnak teszik a viccet, hogy az olvasóidnak csak kis része fogja megérteni. Az a tény, hogy nem sok ember kapja meg, sokkal jobb lesz számukra. A többiek?

Pshhh. Nem parasztnak írok. Csak a kultúra emberei.

Ha olyan statisztikai, gazdasági, tudományos vagy politikai állítást nyújt be, amely nem vélemény, csatolja a bizonyítékokat. Ennek szabványnak kell lennie, de nem az, és remek módja annak, hogy a választ megkülönböztesse. Rendkívül ritka ezt látni, és az emberek nagyra értékelik, hogy időt fordít erre. Igen, ez időt és erőfeszítést igényel; nem ritka, hogy az idő felét kutatással töltöm.

Válaszoljon az összes kérdésre és a kommentárra. Lehet, hogy hiányozni fog, mivel az értesítési rendszer nem olyan nagy, de időről időre ellenőrizze a legújabb válaszokat. Ha látja, hogy valaki többször kommentálja a válaszokat, kövesse azokat. Ez biztosítja, hogy láthassa meg észrevételeiket. Építs egy közösséget. A megjegyzések számítanak.

Példa: Az egyik válaszban, amelyet szeptember végén kaptam a Christian Bale-ről, téves információt kaptunk - mondtam, hogy nagyon kimerült az „Az ördögűző”, és nem a „gépész” miatt. Maximalisták! Sajnos ez volt az utolsó válasz, amelyet tíz napra távoztam a feleségem szülővárosába ... nyugati internet nélkül, csak a kínai intranet! Amikor visszatértem, tucatnyi hozzászólásom volt, amelyek helyesbítettek (néhányuk nem olyan szépen), hanem ... több ezer pozitív szavazattal.

A megjegyzések fontosak! Nagyszerű darab volt, de azt hiszem, hogy ennek a részletnek a tévedése vírus jellegűvé tette. Nem fogok vírusos vicceket tenni. Bízz bennem, ez nekem nehéz.

Adjon értéket. Válaszolj kérdésükre, és tedd a legjobb választ. Ez a legtöbb kérdésben általában nem különösebben nehéz, mivel a válaszok 80–90% -ában hiányzik erőfeszítés, eredetiség vagy kreativitás.

Írjon válaszokat, sokkal rövidebb, mint ez, de nem túl rövid. Ha ez csak néhány sor, akkor az emberek megváltozottnak érzik magukat, és még ha jóváhagyják is, az algoritmus nem igazán „szereti” a szuper rövid darabokat. A legtöbb ember nem lenyűgöző a rövid válaszokkal, de nincs türelme a hosszú darabok készítéséhez. Ebben a kedves zónában akarsz lenni. Talán a 300–500 szó ideális. Ez körülbelül 10-szer rövidebb, mint ez a mozgalom. A legtöbb ember abbahagyta az olvasást. Nem tudom, miért írom még mindig. Van szépség a rövidségben, és ez a válasz? Csúnya lesz. De nagyra értékelem, hogy tovább haladsz, amikor áthaladunk a 3000 szójelnél.

A listák jól működnek. Ha lehetséges, használjon számokat a felsorolt ​​pontok felett, csak ne feledje, hogy ezek szigorúbbak, mivel nem helyezhet be képeket a számok közé.

Az utolsó mondatod a legfontosabb. Mire a végére eljutottak, a legtöbb ember elfelejtette az elejét. Fogadok, hogy van. Hé, elfelejtettem még a post elejét! Végezzen valami olyasmiral, amely kifogástalanul és elkerülhetetlenül irányítja az olvasó egérmutatóját a felfelé mutató gomb felé. Nagyszerű a pozitivitás. Fellebbezés valami nagyobbhoz, valamihez, ami a darabot nem csupán egy darabgá teszi, hanem egy megjegyzést valami magasabbról. A humor természetesen gyakran jó választás, de valójában… viccesnek kell lennie.

Akárhogy is, ehhez az utolsó mondathoz szükség van egy erős ütés becsomagolására, az utolsó néhány tökéletesen megválasztott és kialakított szóra, amely kis mosollyal vagy nagy lelkesedéssel hagyja az olvasót, vagy telefonjáról új perspektívát keres a telefonjáról lehetséges.