10 tipp az AdSense bevételeinek növelésére 2020-ban

Tippeket és trükköket keres az AdSense bevételeinek / bevételeinek növelésére vonatkozóan? Ön a megfelelő helyen van.

Minden online hustler elképzelése, hogy keressen pénzt a saját webhelyükről. A Google AdSense az egyik legjövedelmezőbb módszer az internetes pénzszerzésre 2020-ban.

Annak érdekében, hogy pénzt keressen az AdSense-ből, az első a webhely beállítása, a második az AdSense jelentkezés és a jóváhagyás megszerzése,

és az utolsó az alacsony CPC (kattintásonkénti költség) problémája, amelyet ma ebben a cikkben fogunk kezelni.

A Google a reklámozók pénzét 32:68 arányban osztja meg a kiadóval, azaz a Google 32% -ot, a kiadók pedig 68% -ot vesz fel. Kiadóként minden hónap 21-én kapja meg a fizetését.

Ez jövedelmező módon lehet online pénzt keresni, és sok blogger teljes munkaidős vállalkozássá vált blogjaival.

Így ha alacsony AdSense CPC-t kap, adok néhány tippet, amelyek segítenek növelni az AdSense bevételeit.

Egyszer kaptam 0,01 dollárt kattintással, de ha ezt a tippet itt megosztom, akkor legalább 40% -kal növelheti AdSense bevételét.

10 legjobb tipp az AdSense bevételeinek növelésére 2020-ban

Az igazság az, hogy az AdSense nem mindenki számára működik ugyanolyan módon, ezért tovább kell kísérleteznie, amíg meg nem találja a webhelyéhez legmegfelelőbbet.

Az alábbiakban bemutatjuk a legjobb tippeket az AdSense bevételeinek növelésére, és ezek mindegyike megfelel a Google AdSense szabályainak és a TOS-nak (szolgáltatási idő)

Célzza a magas CPC-kulcsszavakat az AdSense bevétel növelésére

Az átlagos Adsense CPC, amelyért fizet, a kulcsszótól és a megírt témáktól függ. Zavarosnak tűnhet, de lebontom, hogy jobban megértsem.

OLVASSA FELT: A leggyorsabb Adsense jóváhagyási trükk, amely 2020-ban működik

Az AdSense esetében a hirdetők magasabb ajánlatot tesznek bizonyos megcélozott kulcsszavakra, minél több kulcsszó jelenik meg az üzenetében, annál nagyobb az esélye, hogy magas AdSense CPC-t kapjon, és ezáltal növelje bevételeit.

De honnan tudja azokat a kulcsszavakat, amelyekért a hirdető hajlandó magasan fizetni?

A különféle kulcsszavak CPC-jének megismeréséhez azt javaslom, hogy használja a kulcsszó-kutatási eszközt, amelyet személyesen használtam a Long Tail Pro alkalmazásban, mivel ez lehetővé teszi a legjobb „vevő” kulcsszavak gyors és egyszerű kiszűrését. Ezenkívül megnézheti Semrush-t is

Próbálja ki: Semrush 7 napos ingyenes próbaverzió

Az alábbi gif a Longtail pro kulcsszó CPC-jére mutat példát. Kerestem az affiliate marketing kulcsszót, és más kapcsolódó kulcsszavakat mutattam a keresett kifejezésre és az egyes kulcsszavak CPC-jére.

Képzelje el, hogy olyan kulcsszóval rendelkező affiliate marketing cégeket céloz meg, amelyek CPC-je 15,70 USD, ez határozottan lehetőséget kínál arra, hogy jelentős mértékben növelje Adsense keresetét.

Ezért annyit kell tennie, hogy kihasználja a fent említett eszköz előnyeit magas CPC kulcsszavak megtalálásához, írjon egy részletes cikket a kulcsszóhoz, és vigyázzon, hogy megnézze, hogyan fog növekedni bevételei.

Kövesse az Adsense Elhelyezés bevált gyakorlatait

A blogja hirdetéseinek elhelyezésével kapcsolatban az a legfontosabb, hogy hirdetéseit olyan helyeken helyezik el, ahol az nagyobb expozíciót és láthatóságot eredményez. Ugyanakkor győződjön meg arról, hogy a hirdetések elhelyezése összhangban van az AdSense hirdetések elhelyezésével és nem bosszantja a látogatókat.

Folytatás itt >>> Tippek az Adsense bevételeinek növelésére

Forrás: Mackiestdon.com