10 tipp: Hogyan írhatunk irodalmat | Paper egyetemi vagy posztgraduális hallgatók számára

Hogyan lehet papírt írni - tippek egy mester hallgató számára

Az utóbbi időben javultam a fokozatom, és észrevettem, hogy változtattam a tanulás és az írás módjában. Összevontam az összes apró dolgot, amelyet elkezdtem csinálni, mivel jobb osztályzatot szereztem, és elkészítettem ezt a rövid cikket (és ezt a videót). Ez magában foglalja a legjobb tippeket a „gyilkos” papír készítéséhez.

Tippek a papíríráshoz:

1. Olvassa el többször az utasításokat, és természetesen a projekt címét és témáját. Ne felejtsd el megérteni őket. Ha a projekt nem az Ön anyanyelvén van, ellenőrizze, hogy minden szót megért-e.
  2. A projekt elolvasása közben jegyezze fel a téma legfontosabb szempontjait és követelményeit.
  3. A. Azonnal kezdje el olvasni az irodalmat, amint megszerezte / megtalálta. Az idő nem lesz elég! B. Olvassa el a teljes irodalmat, figyelembe véve a témát. Személy szerint szeretek legalább két alkalommal elolvasni az irodalmat, mielőtt folytatnám a következő lépéssel. C. Húzza alá a legfontosabb dolgokat, vagy tartson jegyzeteket, amelyek összefoglalják az egyes bekezdéseket, vagy mindkettőt elvégzik. (Ne feledje újra a projektet, az irodalom hosszú lesz, és nincs szükséged mindenre innen!) Ez a lépés eltart egy ideig.
  4. FHa kérdése van most, itt az ideje, hogy feltegye a tanárát. Gondolhatja, hogy jobb megkérdezni, miután megkapta a projekt címét vagy témáját, de nem! Ennek oka az, hogy néhány kérdésére, amelyre most olvassa az irodalmat, valószínűleg lefedték. Ha kérdéseire még nem sikerült megválaszolni, akkor kérdezze meg professzort. Megjegyzés: Ha a projekt túl szakosodott vagy nagyon specifikus egy adott témához, akkor talán még a tanár sem fog válaszolni, és saját magának kell végeznie kutatást ...
  5. StudyingA tanulás befejezése után írjon egy jegyzetfüzetbe, vagy bárhova könnyen hozzáférhet a papír szerkezetéhez. Az alapszerkezet után adjon hozzá további részleteket, például: fejezetek, oldalak, hány szónak kell leírnia mindent, stb.
  6. ⌨Kedvezze meg az írást !!! Írj mindent, kivéve a „bevezetést”, az „elvont” és a „következtetéseket”. Ezeket a dolgokat mindig egy papír végére írják !! Ha minden van, akkor folytassa a „bevezetéssel”, az „elvont” és a „következtetésekkel”. Ez egy időigényes folyamat is! De kezdje el írni. Minél többet ír, annál könnyebb lesz.
  7. Ha készen áll az első vázlat a papírra, és még van még ideje hátra, kérje meg a professzort, hogy vizsgálja meg. Ne félj a visszajelzéstől, sőt, erre szükséged van.
  8. Indítsa el a korrektúrát. Ha a papír hosszú, rájössz, hogy ez a lépés eltart egy ideig. Néhány órán belül nem fejezheti be, és ha tudod, ez azt jelenti, hogy valami rosszat teszel.
  9. Küldje el a papírt professzorának, ezúttal valódi! Mondja el neki, hogy készen áll, és örülne a visszajelzésnek. Vizsgálja meg újra a papírt, és ellenőrizze, hogy mindent kijavított-e.
  10. Most most itt az ideje, hogy elküldje a papírt egy magazinnak, vagy közzétegye hivatalos engedélyben.

Ok, az utolsó állítólag vicc lesz! De őszintén szólva, ne félj a projekt / papír közzétételétől, sok ember értékeli majd ezt.

Ez rendkívül gyors útmutató volt a papírok írásához. Várják az utolsó lépést, minden más rendkívül fontos! Remélem, a hozzászólás segített neked! Ha bármilyen kérdése van, nyugodtan tegye fel. Ha bármilyen tippe van, kérjük, írja meg véleményét alább.

Köszönjük, hogy időt fordított a történetem elolvasására és a videóm megtekintésére.

Szeretne nekem kávét ?! ️

Itt megteheti → paypal.me/eleftheriabatsou

De ha nem tudsz, akkor az is rendben van .

Jó lenne feliratkozni a YouTube-csatornámra. Ingyenes és segít további tartalom létrehozásában. Köszönöm.

Youtube | Codepen | GitHub | Twitter | Webhely | Instagram