10 kitalált közepes méretű író megosztja a legforróbb „Hogyan kezdjük el az írást” tippeket

Talán nem olyan ostobak, mint gondolnád ...

ForrásForrás

Jasper: „Egyszer régen minden író ugyanúgy kezdte el a történeteit, függetlenül attól, hogy miről szóltak. És működött. Ez minden tolmács számára standard volt. Nem tudom, miért hagyta abba a kifejezést. Egyrészt én ebben az évben kívánom elfogadni. ”

Forrás

Sonja: „Szeretek karakterbe öltözni, amikor fantáziaírást írok, ez hangulatba hozza. Időnként egy romantikus köpenyt és hattyúkat dobok a tündérfába, mielőtt tollat ​​papírra teszek, és ez mindent megváltoztat. A megfelelő ruhák felkínálása soha nem idézi elő a fantáziámat. ”

Forrás

Robert: „Komolyan gondolkodom az írás megkezdésén, és egy hideg, sötét garretben ülök. A szavakat egy vellum oldalra karcolom tollal és tintával. Szokásom volt a tollak használata, de a papagájom elfogyott a tollból.

Forrás

Lady Veronica: „Felhívom a szobalányomat, és kérem, hogy tegye. Nincs értelme személyzettel rendelkezni, ha nem kapja meg őket olyan unalmas feladatok elvégzésére, amelyeket inkább nem tenné. Megszabadít nekem, hogy élvezzem a tiffint a barátaimmal, és cseréljek az emberekkel kapcsolatos történeteket. ”

Forrás

Jessica: „Könnyű elkezdeni írni. Használom a plot generator alkalmazást. Ma azt javasolta, hogy hívjam fel a főszereplőimet „pirítóssá” és „szemöldökké”, és hívjam meg őket egy halkereskedő üzletében. Milyen ragyogó! Soha nem gondoltam volna erre egyedül.

Forrás

Max: „Látogatom egy kis antikváriumot, és ötleteket találtam a régi képeslapok hátuljáról. Közülük sokan Angliából származnak, tehát sokat írok az időjárásáról és arról, hogy ki jöhet velem teát délutánokba. "

Forrás

Felicity: „Beállítottam egy stoppert, és 60 másodpercemet adok magamnak, hogy lefoglaljam a lehető legtöbb dolgot, amit a szobában látok. Aztán mindegyiket egy történetbe tettem. Tegnap írtam arról, hogy egy tea törölköző miként szárította meg a teljes serpenyőt. A konyhában voltam."

Forrás

Tabitha: „Nézem a barátom Facebook falát, hogy megnézem, mire készül, és kalandjait történetekké alakítja. Tegnap írtam egy másnapos nőről, aki nem tudta emlékezni, hol hagyta cipőjét. Ma reggel egy történetet írtam egy nőről, aki a háztartási pénzét cipőre és fejfájáscsalékra költötte. "

Forrás

Gary: „Nagyon sok e-mailt kapok, és nincs ok arra, hogy pazarolják őket. Mindegyik első sorát felhasználom, és hozzáadom egy másikhoz egy történet készítéséhez. Például: 'Nincs korlátozás a jutalmak összegére, amelyet keresni tudsz, mert a történeted tíz rajongója közepes méretű, és fantasztikus vagy, ezért adok nekik ezeket a díjakat.' Bevallom, egy kis munkára van szükség, de biztos vagyok benne, hogy egy szilárd történet kezdete. ”

Forrás

David: „Segít, ha belemegyek a helyi temetőbe és elolvasom a sírkő feliratait. Ötletek sokasága folyik, amikor feljegyzem az emberek furcsa régi neveit és az ezek leírására használt szavakat. Ez a legutóbbi: "Itt fekszik Ferdinand Finglebaum, a szégyen áldozata. Nem hagyta ki drága felesége, Violeta. Nagyon sok ötletem van az életéről és haláláról. "

Ezek a fiktív közepes méretű írók egyetértenek abban, hogy nem bánják, hogy az „írás megkezdésének” ötleteit használják, feltéve, hogy később megjegyzést fűznek a sikeredhez.

Szerzői jog © 2020 Bridget Webber. Minden jog fenntartva

Ha tetszett ez a történet, akkor ezek is tetszhetnek: